Koledar

Termini

Plavanje

26. - 28. 11. 2018 Plavalni dnevi

Pletenje adventnih vencev

Dan odprtih vrat (8 - 10h) in šolski bazar

4 ure pouka

Blagoslovitev adventnih vencev

Adventna meditacija (1.ab in 2. razred)

Lesen mit der Computermaus (2. razred)

Adventna meditacija (3.ab in 4. razred)

Prometna vzgoja (3.ab razred)

Dan staršev

Božična maša in predstavitev prvoobhajancev

Šolski zbor sodeluje

Božičnica v Tischlerjevi dvorani (16h)

Svitna (6.30h)

Adventno potovanje

Božične počitnice od 22.12. - 6. 1. 2019

Prometna vzgoja (1.ab razred)

Mestno gledališče: Jannik und der Sonnendieb

Koncert za Angolo

Šolski zbor sodeluje

Blagoslovitev krstnih sveč

Dan odprtih vrat (8 - 10h)

Razdelitev šolskih obvestil

Semestralne počitnice od 9.2. - 17.2.2019

Pustni torek

3 ure pouka

Zimski športni dnevi

6. - 8.3. 2019

Avtonomni dan

Sv. Jožef (deželni praznik)

Ni pouka

Postna meditacija (1.ab in 2. razred)

Postna meditacija (3.ab in 4. razred)

Dan staršev

Velikonočna maša

Velikonočne počitnice

13. 4. - 23. 4. 2019

Srečanje mladinskih zborov

Globasnica

Državni praznik (ni pouka)

Otroci gradijo mostove

13. 5. - 14. 5. 2019 2. razred na Arehu, 13. 5. - 16. 5. 2019 3. razred gosti otroke iz Ruš, 13. 5. - 16. 5. 2019 4. razred na športno jezikovnem tednu v Sloveniji

Pro sveto obhajilo

Šolski zbor sodeluje

Varnostna olimpiada (4. razred)

Vnebohod (ni pouka)

Avtonomni dan

Učenci spoznajo Koroško - Heiligenblut, 3.r

3.-5.6.2019

Binkošti

10. 6. - 11. 6. 2019 ni pouka

Obisk bodočih prvošolcev v šoli

Avtonomni dan

Rešnje telo

Avtonomni dan

30 let LŠ Mohorjeva

Celodnevni zaključni izlet

Zaključna maša in razdelitev spričeval na Križni gori

Plavalni dnevi

25.11. - 27.11.2019

Pletenje adventnih vencev

Dan odprtih vrat

8.00 - 10.00 ure

Blagoslovitev adventnih vencev

Adventna meditacija

1. in 2. razred

Adventna meditacija

3. in 4. razred

Prometna vzgoja

3. razred

Dan staršev

Božična maša

Predstavitev prvoobhajancev

Šolska božičnica

Tischlerjeva dvorana 16.00h

Svitna

Pastoralni center ob 6.30h

Ni pouka

Božične počitnice

24.12. - 6.1.2020

Gledališka predstava: Romeo in Julia

Prometna vzgoja

1. razred

Koncert za Angolo

A1: Varno skozi splet

2. razred

Blagoslovitev krstnih sveč

Dan odprtih vrat

8.00 - 10.00 ure

Razdelitev šolskih obvestil

Semestralne počitnice

10.2. - 16.2.2020

Pustni torek

Tribuna: Gledališki in lutkovni festival

27.2. - 28.2.2020

Smučarski in zimski športni dnevi

4.3. - 6.3.2020

Postna meditacija

1. in 2. razred

Postna meditacija

3. in 4. razred

Sv. Jožef: Deželni praznik

Šole prost dan

Šolsko avtonomni dan

Šole prost dan

Velikonočna maša

Velikonočne počitnice

4.4. - 14.4.2020

Srečanje mladinskih in otroških zborov

19.4. ali 26.4.2020

Dan staršev

Državni praznik

Šole prost dan

Srečanje treh dežel

Točen termin bomo sporočili

Otroci gradijo mostove

11.5. 12.5.2020 2. razred na Arehu/ 11.5. - 14.5.2020 3.razred gosti otroke iz Ruš/ 11.5. - 14.5.2020 4. razred na športno jezikovnem tednu v Sloveniji

Vnebohod

Šole prost dan

Šolsko avtonomni dan

Šole prost dan

Gledališka predstava: Toni Tanner

Binkošti

1. - 2.6.2020 ni pouka

3. razred spoznava Koroško

Točen termin vam bomo še sporočili

Rešnje telo

Šole prost dan

Šolsko avtonomni dan

Šole prost dan

Bodoči prvošolčki pridejo na obisk v šolo

Europeada: Športni dan v nogometnem stadionu

Šolska zaključna veselica

Zaključna šolarska maša in razdelitev spričeval na Križni gori

Kje nas najdeteWo Sie uns finden

Mohorjeva ljudska šola

A-9020 Celovec/Klagenfurt, 10. Oktoberstr. 25

tel: +43 463 56 860, sola@mohorjeva.at